MY_VMMENU_TITLE

Příběh naší firmy se začal psát v roce 2003, kdy se Roman Juřík rozhodl zúročit své zkušenosti v oblasti průmyslových armatur a založil velkoobchod. Rozhodl se specializovat na nabídku průmyslových armatur, stejně tak na poradenství pro jejich samotnou instalaci a servis s tím spojený. Jako sídlo své firmy si zvolil ocelové srdce republiky - Ostravu, kde se naše provozovna nachází dodnes.

 

provozovna

 

 

Cílem aktivit je odvádět dobrou práci, aby jméno bylo spojováno s kvalitou poskytnutých služeb, spolehlivostí a solidními cenami. Nejde jen o to pojmout co největší spektrum nabízených služeb, ale především dělat dobře a neustále zlepšovat to, co už umíme a je pro naše zákazníky standardem.

Postupně se dařilo získávat nové a nové obchodní partnery a jedním z nejdůležitějších mezníků se stal začátek spolupráce s výrobcem vysoce kvalitních solenoidových ventilů ASCO. Již řadu let naše firma drží výhradní oblastní zastoupení této značky.

Samozřejmě nabízíme i širokou nabídku ostatních armatur - namátkou nabízíme: ventil uzavírací, zpětný, regulační, pojistný, redukční, odvodňovací, odkalovcí, vyvažovací, solenoidový, šoupátko víkové, třmenové, nožové, klapka zpětná, uzavírací, kohout kulový, odvaděč kondenzátu, filtr pro vodu nebo plyn, koš sací nebo vtokový, regulátor tlaku, stavoznak, vodoznak, průhledítko, kompenzátor, montážní vložka, hydrant, výtokový stojan, čerpadlo, příruba krková, plochá, zaslepovací, koleno, dno, pneupohon, servopohon, těsnění, manonetr, teploměr. To vše v nejrůznějších rozměrech a materiálech (nejčastěji litina, ocel nebo nerezová ocel).

Náš sortiment je hlavně určen pro využití v těchto odvětvích: vodárenství, teplárenství, chemie, petrochemie, plynárenství, potravinářství a energetice.

Armatury je možné upravit na požadované médium, osadit pneupohonem nebo servopohonem, popřípadě seřídit na požadovaný tlak.
Prodáváme výrobky našich partnerů, jako například: ASCO, HAWLE, SČA, VAG, AVK VOD-KA, ABO, GRUNDFOS, SIGMA, WILO, MSA, KSB, AVL, JAFAR, KOMO a další.

Postupem času přestaly původní kapacity stačit, a to jak lidské, tak skladové. Proto se firemní tým rozšířil o několik odborně vzdělaných obchodních zástupců, kteří jsou připraveni Vám pomoci s výběrem komponent pro Vaše užití a zpracováním nabídky ušité Vám na míru. Zároveň se firma přestěhovala do větších prostor s dostatečným skladovým arsenálem. Proto jsme schopni Vám většinu námi nabízeného zboží nabídnout z našich skladových zásob.

 

IMG 20190423 102001

IMG 20190423 102014

 

IMG 20190423 102145

 

O našich kvalitách svědčí také naše reference a to jak tuzemské, tak zahraniční. Za 17 let na trhu jsme se stali stabilním partnerem strategických hráčů na poli energetiky, výroby a montáží.

O naší solidnosti svědčí také certifikát ČSN EN ISO 9001:2016.

Scan1

politika

 

Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře v menu stránek, případně osobně na adrese Pohraniční 27, 703 00 Ostrava-Vítkovice.

 

Tým firmy Roman Juřík

×

TOP